Ons team in Maaseik en Hasselt staat steeds voor u klaar met advies inzake sparen, beleggen, lenen en verzekeren.
Vrinssen Peter
Zaakvoerder
Vermogensbegeleiding
peter@vrinssen.be
Vrinssen Ilse
Beleggingsadviseur
Vermogensbegeleiding
Ilse@vrinssen.be
Daniƫls Hannelore
Beleggingsadviseur Hasselt
hannelore@vrinssen.be
Borkelmans Sylvie
Adviseur Verzekeringen Maaseik
Sylvie@vrinssen.be
Pijkels Lieve
Adviseur Kredieten Maaseik
lieve.pijkels.12802@axa-bank.be
Vanbuel Nicole
Adviseur dagelijks bankieren Maaseik
nicole@vrinssen.be
Schadebeheer
nicole.vanbuel.12802@axa.be
Buckinx Katrien
Adviseur kredieten Hasselt
katrien.buckinx.15577@axa-bank.be
Koch Tamara
Adviseur dagelijks bankieren Hasselt
tamara@vrinssen.be
Schadebeheer
tamara.koch.15577@axa.be
Dekoker Anissa
Adviseur Verzekeringen Hasselt
anissa@vrinssen.be